Volajte 0908 469 765

Vitajte na Woodle.sk!

Sauny

Vyberte si saunu z naše ponuky. V stĺpci naľavo si môžete vybrať taký typ sauny o aký máte záujem.

Fínske sauny sa vykurujú na teplotu medzi 65 až 110 ºC. Na peciach sú umiestnené lávové kamene, ktoré sa polievajú vodou. Vzniknutá para dočasne v saune zvyšuje vlhkosť vzduchu. Pravidelné saunovanie posilňuje imunitný systém človeka, dochádza k vyplavovaniu škodlivých látok z organizmu, uvoľnenie dýchacích ciest a celkovej relaxácii tela. Saunovanie tiež prispieva k zdraviu vášho srdca.

Biosauna dokonale kombinuje fínsku saunu a parný kúpeľ. Teplota v biosaune býva do 70 °C. Relatívna vlhkosť vzduchu je okolo 30 – 60 %. Vzduch sa môže prevoňať vonnými olejmi (aromaterapia). Vďaka príjemnejšiemu prostrediu ju môžu využívať deti, starší ľudia a v rozumnej miere aj osoby s vysokým krvným tlakom. V biosaune sa používajú pece s výparníkom.

Infra saunovanie odbúrava stres a vďaka poteniu a lepšiemu prekrveniu tela sa počas nahrievania vyplavujú v bunkách nahromadené toxíny. Vďaka absencii UV žiarenia je možné nahrievať sa dlhšie. Tento spôsob vyhrievania je pre telo najšetrnejší, nakoľko parná aj suchá sauna pôsobia na princípe sálavého tepla pri teplotách 70-110°C, oproti infra saune, ktorá má prevádzkovú teplotu 40-60°C, tým pádom je vhodnejší aj pre seniorov a ľudí s kardiovaskulárnymi ochoreniami.

Vieme Vám vyjsť v ústrety aj pri neštandardných požiadavkách a vyrobiť Vám saunu plne na mieru, ale máme v ponuke máme aj hotové sauny. Ponúkame fínske sauny, parné bio sauny aj infrasauny. Nájdete tu malé mini sauny do malých priestorov aj sauny pre celú rodinu.

Položiek 1 do 12 z celkového počtu 273

na stránku

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Položiek 1 do 12 z celkového počtu 273

na stránku

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5