Volajte 0908 469 765

Vitajte na Woodle.sk!

Infrasauna pre dve osoby, Fit klasik osika 100x120

- VxŠxH: 198 x 120 x 100 cm.
- počet žiaričov: 5.
- celkový výkon: 1850W.
- digitálna ovládacia jednotka.
- celosklenené dvere.
- bodové osvetlenie.
- materiál: osika.

Dostupnosť: Na sklade

2 379,00 €

Popis produktu

Detaily

Infrasaunu FIT Classic pre 2 osoby je možné, kvôli jej úsporným rozmerom, umiestniť takmer do každej izby. Sauna má celosklenené dvere a bodové osvetlenie. Súčasťou infrakabíny je 5 infražiaričov (2 rohové, 1 podlavicový a 2 chrbtové karbónové žiariče Harvia s drevenými ochrannými mriežkami) a ovládacia jednotka Griffin Infra. Jednoduchá inštalácia a zapojenie do zásuvky. Pre viac obrázkov interiéru pozri identickú saunu v prevedení jelša tu. Cena je bez montáže a dopravy k zákazníkovi. Montáž a dopravu Vám radi individuálne naceníme.

Infrasauny z rady FIT Klasik sú kvalitné infrakabíny s premysleným systémom žiarenia a odvodu prebytkového tepla. Na konštrukciu týchto sáun sú použité iba certifikované dreviny zo severských krajín a certifikované žiariče.

• lavice aj vnútorné a vonkajšie obloženie sú z osiky, prípadne nepohľadové steny z preglejky.

• celosklenené dvere profilu 60x190 či 70x190cm sa vždy otvárajú smerom von; kalené bezpečnostné sklo hrubé 8mm si môžete vybrať z variant číre/bronz/šedé, madlo Classic, pánty Abloy.

• súčasťou sauny je lavica, žiariče, ovládacia jednotka SMH, chrbtové opierky, podlahový rošt, bodové osvetlenie v strope.

Recenzie

Napíšte vlastnú recenziu

You're reviewing: Infrasauna pre dve osoby, Fit klasik osika 100x120

Štítky produktu

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty