Volajte 0908 469 765

Vitajte na Woodle.sk!

Infrasauna pre dve osoby, Harvia Radiant, 120x105

- vhodné pre rodinné použitie.
- VxŠxH: 1910 x 1200 x 1050 mm
- počet žiaričov: 5.
- digitálna ovládacia jednotka.
- rýchle vyhriatie (menej ako 10 min.)
- zabudovaný CD prehrávač s rádiom.
- materiál: hemlock (odolná drevina kanadského jedľovca).
- výstupný výkon: 1820 Watt.

Dostupnosť: Na sklade

2 330,00 €

Popis produktu

Detaily

Vysoko kvalitný výrobok firmy Harvia. Tato firma má viac než 20 ročnú skúsenosť s budovaním sáun.

Harvia Radiant obsahuje návod na inštaláciu, vďaka ktorému je možné sprevádzkovať kabínu v relatívne krátkom čase. Túto infrakabínu môžete nainštalovať v akomkoľvek suchom priestore, napríklad v spálni. Dĺžka saunovania a nastavenie času vyhrievania sa dajú ľahko nastaviť na priloženom ovládaní. Harvia Radiant je ultrarýchla; saunovať sa môžete za menej než 10 minút po zapnutí. Svetlá môžu byť tiež zapnuté pomocou ovládača. V saune je zabudovaný CD prehrávač s rádiom pre spríjemnenie relaxu s Vašou obľúbenou hudbou.

Kabína je vyrobená z dreva Hemlock — svetlé, príjemne štrukturované drevo podobné borovici. Vonkajšie panely sú z tmavej orechovej dýhy.

Radiant má moderný dizajn s veľkým skleneným priečelím. Veľké infražiariče sú umiestnené tak, aby dlhovlnné teplo prestupovalo všetkými časťami Vášho tela. Keďže kabína spôsobuje intenzívne potenie, je dobré chrániť lavice a podlahu plachtou, uterákom, alebo kiltom. Lavice sú vyberateľné, čo umožňuje jednoduchšie čistenie.

Infražiariče neprodukujú škodlivé žiarenie. Keďže však pri saunovaní výrazne stúpa teplota Vašich povrchových tkanív, odporúčame pred používaním kabíny konzultáciu s Vašim lekárom, pokiaľ ste tehotné alebo máte zdravotné problémy.

Recenzie

Napíšte vlastnú recenziu

You're reviewing: Infrasauna pre dve osoby, Harvia Radiant, 120x105

Štítky produktu

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').